Menu
Nowości
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
PETERSON portfel damski skórzany duży lakierowany elegancki z suwakiem P243 czerwony
Opis
Duży portfel damski ze skóry naturalnej — Peterson
- Najwyższa jakość i precyzja wykonania | Odszyty bardzo trwale z doskonałej jakości skóry naturalnej. Skóra na zewnętrznej stronie jest lakierowana i ozdobiona tłoczonym monogramem z logo marki;
- Pojemny i funkcjonalny | Portfel będzie dla Ciebie idealny, jeżeli na co dzień nosisz dokumenty w dużym formacie jak np. dowód rejestracyjny. Ponadto zmieścisz w nim pokaźne ilości kart oraz gotówki;
- Ochrona Twoich kart | Wyposażony w technologię RFID BLOCKING SYSTEM, która zabezpiecza karty zbliżeniowe, dokumenty biometryczne, legitymacje i karty komunikacji miejskiej przed nieautoryzowanym odczytem danych.
Szereg przegródek na karty
W portfelu mieści się:- 5 przegródek dedykowanych na karty, wizytówki lub dokumenty w standardowym formacie; przegródki podzielone są na dwie sekcje;
- 4 kieszonki na dokumenty w większym formacie, jak dowód rejestracyjny w okładce. Trzy z nich są przezroczyste, idealne na dokumenty, do których musisz mieć sprawny wgląd;
- 1 schowek na suwak w centralnej części portfela.
Przegródki na karty i dokumenty też zabezpieczono podszewką. Pozwala to uniknąć otarć na skórze, podczas wkładania i wyjmowania kart.
Sekcja na pieniądze z wygodnym dostępem
Portfel jest bardzo pojemny. Kieszenie na banknoty i monety są odpowiednio duże, aby pomieścić pokaźne ilości pieniędzy.
- bilon schowasz do wewnętrznej podwójnej kieszeni zapinanej na zamek;
- banknoty zmieścisz w 2 pojemne, otwarte przegródki.
Dane techniczne
| Kod producenta | PTN 72035-PLT-6371 RED |
| Materiał dominujący | skóra naturalna lakierowana |
| Płeć | damska |
| Typ | portfel |
| Orientacja | pozioma |
| Wielkość | duży |
| Styl | miejski/casual |
| Zamknięcie | zatrzask |
| Wzór | geometryczny |
| Ilość przegródek na karty | 1-5 |
| Kolor okuć | złoty |
| Kieszeń na monety | zapinana na suwak |
| Ochrona RFID | tak |
| Pudełko | tak |
| Dowód rejestracyjny | mieści |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Grubość | 3 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |