Menu
Nowości
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
PETERSON portfel damski skórzany duży lakierowany elegancki z biglem P242 czerwony
Opis
Duży, skórzany portfel damski na zatrzask — Peterson
- Jakość i precyzja wykonania | Odszyty bardzo trwale z doskonałej jakości skóry naturalnej. Skóra na zewnętrznej stronie jest lakierowana i ozdobiona tłoczonym monogramem z logo marki;
- Design przepełniony klasyczną elegancją | Elegancki, poziomy portfel na zatrzask;
- Funkcjonalny | Model z maksymalnym poziomem funkcjonalności, dzięki dobrze zorganizowanemu systemowi przegródek i kieszonek;
- Bezpieczny | Wyposażony w technologię RFID BLOCKING SYSTEM, która zabezpiecza karty zbliżeniowe, dokumenty biometryczne, legitymacje i karty komunikacji miejskiej przed nieautoryzowanym odczytem danych.
Rozbudowane i pojemne wnętrze
W wyposażeniu portfela:
- 9 przegródek dedykowanych na karty, wizytówki lub dokumenty o standardowym formacie (w tym jedna przezroczysta, w której przechowywać możesz fotografie);
- 2 kieszonki na dokumenty w większym formacie, jak dowód rejestracyjny w okładce;
- 1 schowek na suwak w centralnej części portfela.
Przegródki na karty i dokumenty zabezpieczono logowaną podszewką. Pozwala to uniknąć otarć na skórze, podczas wkładania i wyjmowania kart.
Sekcja na pieniądze
- na bilon przeznaczona jest 1 podwójna kieszeń na bigiel;
- na banknoty wydzielone zostały aż 3 otwarte kieszenie, które możesz równie dobrze wykorzystać do przechowywania dokumentów.
Dane techniczne
| Kod producenta | PTN 72401-PLT-6388 RED |
| Materiał dominujący | skóra naturalna lakierowana |
| Płeć | damska |
| Typ | portfel |
| Orientacja | pozioma |
| Wielkość | duży |
| Styl | miejski/casual |
| Zamknięcie | zatrzask |
| Wzór | geometryczny |
| Ilość przegródek na karty | 6-10 |
| Kolor okuć | złoty |
| Kieszeń na monety | zapinana na bigiel |
| Ochrona RFID | tak |
| Pudełko | tak |
| Dowód rejestracyjny | mieści |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Grubość | 3 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |