Menu
Nowości
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
PETERSON portfel damski skórzany mały lakierowany z suwakiem P247 czerwony
Opis
Mały, skórzany portfel damski na suwak i zatrzask — Peterson
- Jakość i precyzja wykonania | Odszyty bardzo trwale z doskonałej jakości skóry naturalnej. Skóra na zewnętrznej stronie jest lakierowana i ozdobiona tłoczonym monogramem z logo marki;
- Klasyczna czerwień zawsze w modzie | Prosty, klasyczny design i wysoki poziom funkcjonalności. Model w orientacji pionowej zapinany na zatrzask i suwak;
- Mały portfel o dużej funkcjonalności | Kompaktowe wymiary dają Ci pewność, że portfel zmieścisz w każdej torebce czy też w kieszeni. Wyposażony w wygodną, zewnętrzną kieszeń do transakcji zbliżeniowych;
- Bezpieczny | Posiada technologię RFID BLOCKING SYSTEM, która zabezpiecza karty zbliżeniowe, dokumenty biometryczne, legitymacje i karty komunikacji miejskiej przed nieautoryzowanym odczytem danych.
Organizacja wnętrza
W wyposażeniu portfela:
- 7 przegródek dedykowanych na karty, wizytówki lub dokumenty o standardowym formacie.
Przegródki na karty też zabezpieczono podszewką. Pozwala to uniknąć otarć na skórze, podczas wkładania i wyjmowania kart.
Sekcja na pieniądze
- bilon schowasz do podwójnej kieszeni zapinanej na bezpieczny suwak;
- banknoty zamieścisz w sporej, otwartej kieszeni.
Zewnętrzna kieszeń
Po zewnętrznej stronie portfela mieści się schowek, w którym możesz umieścić swoją kartę płatniczą, dokument lub fotografię swoich bliskich.
Dane techniczne
| Kod producenta | PTN 5157-PLT-6319 RED |
| Materiał dominujący | skóra naturalna lakierowana |
| Płeć | damska |
| Typ | portfel |
| Orientacja | pionowa |
| Wielkość | mały |
| Styl | miejski/casual |
| Zamknięcie | zatrzask |
| Wzór | geometryczny |
| Ilość przegródek na karty | 6-10 |
| Kolor okuć | złoty |
| Kieszeń na monety | zapinana na suwak |
| Ochrona RFID | tak |
| Pudełko | tak |
| Dowód rejestracyjny | nie mieści |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Grubość | 2,5 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |