Menu
Nowości
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
PETERSON portfel damski skórzany średni lakierowany elegancki z suwakiem P244 czerwony
Opis
Portfel damski ze skóry naturalnej z systemem RFID — Peterson
- Jakość i precyzja wykonania | Odszyty bardzo trwale z doskonałej jakości skóry naturalnej. Skóra na zewnętrznej stronie jest lakierowana i ozdobiona tłoczonym monogramem z logo marki;
- Zawsze modny fason | Portfel o ponadczasowej stylistyce w zmysłowym, czerwonym kolorze. Model w orientacji poziomej zapinany na trwały i solidny zatrzask;
- Rozbudowany, z wieloma przegródkami | Portfel będzie dla Ciebie idealny, jeżeli na co dzień nosisz pokaźne ilości kart oraz gotówki;
- Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie| Wyposażony w technologię RFID BLOCKING SYSTEM, która zabezpiecza karty zbliżeniowe, dokumenty biometryczne, legitymacje i karty komunikacji miejskiej przed nieautoryzowanym odczytem danych.
Rozbudowane wnętrze
W wyposażeniu portfela:
- 14 przegródek dedykowanych na karty, w tym jedna przezroczysta, która z powodzeniem może służyć jako przegródka na fotografię. Model nie pomieści dowodu rejestracyjnego!
- 3 kieszonki na dokumenty w większym formacie, ukryte pod sekcjami na karty;
- 1 schowek na suwak tuż za sekcją na banknoty.
Przegródki na karty i dokumenty zabezpieczono podszewką. Pozwala to uniknąć otarć na skórze, podczas wkładania i wyjmowania kart.
Sekcja na gotówkę
Portfel w orientacji poziomej i zapinany na bigiel oraz nap. Kieszenie na pieniądze, również wyściełane są odporną na otarcia podszewką.
- bilon schowasz do 1 podwójnej kieszeni, która jest osobną sekcją w tym modelu. Zapinana jest na zamek błyskawiczny;
- na banknoty przeznaczona jest szeroka przegródka wewnątrz portfela.
Dane techniczne
| Kod producenta | PTN 55030-PLT-6357 RED |
| Materiał dominujący | skóra naturalna lakierowana |
| Płeć | damska |
| Typ | portfel |
| Orientacja | pozioma |
| Wielkość | średni |
| Styl | miejski/casual |
| Zamknięcie | zatrzask |
| Wzór | geometryczny |
| Ilość przegródek na karty | 11-15 |
| Kolor okuć | złoty |
| Kieszeń na monety | zapinana na suwak |
| Ochrona RFID | tak |
| Pudełko | tak |
| Dowód rejestracyjny | nie mieści |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Grubość | 3 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |