PETERSON portfel damski skórzany duży lakierowany elegancki z suwakiem P254 czarny
Opis
Duży, klasyczny portfel damski w kolorze czarnym zamykany na zatrzask - Peterson
- Praktyczna konstrukcja | Portfel o orientacji poziomej o dużym rozmiarze. Zamykany na zatrzask;
- Wysokiej jakości materiał | Odszyty z wysokogatunkowej skóry naturalnej. Portfel o lakierowanej, gładkiej fakturze zewnętrznej;
- Pojemny i funkcjonalny | Portfel o rozbudowanym wnętrzu, które pozwoli Ci przechowywać wszystkie codzienne rzeczy w jednym miejscu;
- Pudełko na prezent | Zapakowany w ozdobne, eleganckie pudełko;
- Ochrona przed kradzieżą | Wyposażony w specjalną technologię, która chroni Twoje karty przed kradzieżą zbliżeniową.
Pojemne wnętrze
Portfel, który zawiera:
- 12 miejsc formatu dowodu osobistego, które doskonale sprawdzą się na dokumenty, karty płatnicze, lojalnościowe czy dokumenty;
- 3 przegródki na dokumenty o większym formacie.
Wnętrza schowków zostały obszyte specjalną podszewką, która zabezpiecza środek portfela.
Sekcja na gotówkę
Posiada on również schowki na tradycyjną gotówkę:
- dużą podwójną kieszeń na bilon zamykaną na zamek błyskawiczny;
- szeroką przegrodę na banknoty, która pomieści znaczną ilość pieniędzy.
Dane techniczne
| Kod producenta | PTN BC-415-1612 BLACK |
| Materiał dominujący | skóra naturalna lakierowana |
| Płeć | damska |
| Typ | portfel |
| Orientacja | pozioma |
| Wielkość | duży |
| Styl | miejski/casual |
| Zamknięcie | zatrzask |
| Wzór | bez wzoru |
| Ilość przegródek na karty | 11-15 |
| Kolor okuć | złoty |
| Kieszeń na monety | zapinana na suwak |
| Ochrona RFID | tak |
| Pudełko | tak |
| Dowód rejestracyjny | mieści |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Grubość | 3 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |