Menu
Nowości
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
PETERSON portfel damski skórzany mały elegancki lakierowany z motylami P198 czerwony
Opis
Damski mini portfel znanej i cenionej na rynku europejskim marki PETERSON w kolorze CZERWONYM z pięknymi MOTYLAMI. Portfel wykonany został z najwyższej jakości lakierowanej skóry naturalnej. Portfel zapinany jest na zatrzask i suwak a z przodu znajduje się eleganckie logo marki. Środek portfela został zaprojektowany tak, abyś mogła mimo jego malutkich rozmiarów zmieścić najpotrzebniejsze rzeczy. W portfelu znajdują się tradycyjne sekcje na banknoty i monety. Wnętrze obszyto logowaną podszewką, która chronić będzie skórę przed uszkodzeniami. Portfel wyposażony w specjalną podszewkę z RFID, która zabezpiecza karty zbliżeniowe, dokumenty biometryczne, legitymacje i karty komunikacji miejskiej przed nieautoryzowanym odczytem danych. Technologia ta uniemożliwia odczyt danych za pomocą specjalnych czytników wykorzystywanych do kradzieży danych. Portfel zapakowany jest w eleganckie pudełko, dzięki czemu idealnie nada się również jako prezent na szczególną okazję dla najbliższej Ci osoby.
Dane techniczne
| Kod producenta | PTN 423229-BF Red |
| Materiał dominujący | skóra naturalna lakierowana |
| Płeć | damska |
| Typ | portfel |
| Orientacja | pozioma |
| Wielkość | mały |
| Styl | miejski/casual |
| Zamknięcie | zatrzask |
| Wzór | zwierzęcy |
| Kolor okuć | złoty |
| Kieszeń na monety | zapinana na suwak |
| Ochrona RFID | tak |
| Pudełko | tak |
| Dowód rejestracyjny | nie mieści |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Grubość | 3 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |