Menu
Nowości
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
Bestsellery
PETERSON portfel damski skórzany duży lakierowany P194 czarny
Opis
Skórzany, lakierowany portfel damski z miejscem na długopis — Peterson
- Wybierz polską markę! | Produkt polskiej marki, której zaufały tysiące Klientek!
- Ponadczasowa, klasyczna czerwień | Prosty, klasyczny design i wysoki poziom funkcjonalności. Model w orientacji poziomej zapinany na zatrzask. Front portfela zdobi oryginalne logo marki.
- Z rozbudowanym wnętrzem | Model z maksymalnym poziomem funkcjonalności, dzięki dobrze zorganizowanemu systemowi przegródek i kieszonek. Jeżeli na co dzień używasz dużej ilości kart i dokumentów, to będzie dla Ciebie idealny wybór!
- Wyposażony w system RFID | Technologia ta zabezpiecza kartę w portfelu przed kradzieżą środków z konta.
- Pudełko prezentowe | Oszczędzisz czas na szukaniu pudełka, jeśli chcesz podarować ten portfel w prezencie!
Duży portfel na duże potrzeby
Wnętrze portfela mieści:
- 20 przegródek dedykowanych na karty, wizytówki lub dokumenty o standardowym formacie (np. dowód osobisty)
- 8 przegródek na większe dokumenty typu dowód rejestracyjny;
- 1 kieszonkę w centralnej części portfela, zapinaną na suwak;
- 1 miejsce na długopis.
Przegródki na karty zabezpieczono podszewką. Pozwala to uniknąć otarć na skórze, podczas wkładania i wyjmowania kart niezliczoną ilość razy.
Sekcje na gotówkę
Kieszenie na pieniądze są bardzo pojemne. Ten model będzie idealny dla zwolenniczek tradycyjnej gotówki.
- bilon schowasz do 2 kieszeni. Jednej, podwójnej mieszczącej się wewnątrz portfela zapinanej na zamek oraz jednej zewnętrznej, również zamykanej za suwak;
- na banknoty wydzielone jest 2 otwarte przegrody.
Dane techniczne
| Kod producenta | PTN 421077-SH Black + Red |
| Materiał dominujący | skóra naturalna lakierowana |
| Płeć | damska |
| Typ | portfel |
| Orientacja | pozioma |
| Wielkość | duży |
| Styl | miejski/casual |
| Zamknięcie | zatrzask |
| Wzór | zwierzęcy |
| Ilość przegródek na karty | 16-20 |
| Kolor okuć | złoty |
| Kieszeń na monety | zapinana na suwak |
| Ochrona RFID | tak |
| Pudełko | tak |
| Dowód rejestracyjny | mieści |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Grubość | 4 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |