SASZETKA męska skórzana do ręki na dokumenty i pieniądze duża E011 czarna
Opis
Rewelacyjna i funkcjonalna męska saszetka, wykonana z wysokiej jakości, polskiej skóry naturalnej. Pomimo niskiej ceny, saszetka jest produktem wysokiej jakości - w całości wykonana ze skóry naturalnej, solidnie wykończona. Każda z saszetek ma specjalny uchwyt do noszenia w ręku. Idealnie sprawdzi się do przewożenia dokumentów i gotówki.
- Wersja XL (bardzo pojemna)
- Saszetka posiada dwie duże komory zasuwane na suwak
- Z przodu są jedna kieszeń zasuwana na suwak
- Z tyłu ma kolejną dużą, zasuwaną na suwak kieszeń
- Saszetka wykonana jest z eleganckiej, pachnącej skóry naturalnej
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Płeć | produkt męski |
| Rodzaj | do ręki |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrne |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Liczba komór | 2 |
| Szerokość | 24 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość podstawy | 12 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |