SASZETKA męska skórzana do ręki na dokumenty i pieniądze duża E008 czarna
Opis
Funkcjonalna i solidna saszetka męska produkcji POLSKIEJ w kolorze CZARNYM. Wykonana została z wysokiej jakości skóry naturalnej. Saszetka jest w wersji XL, dzięki czemu jest bardzo praktyczna i pojemna. Saszetka posiada jedną dużą komorę zamykaną na suwak. Z przodu saszetki znajduje się kieszeń zamykana na suwak a na jej froncie znajduje się dodatkowa kieszeń zamykana na suwak. Z tyłu saszetki znajduje się kolejna praktyczna kieszeń zamykana na suwak. Saszetka posiada specjalny uchwyt do noszenia w ręku. Idealnie sprawdzi się do przewożenia dokumentów i gotówki.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Płeć | produkt męski |
| Rodzaj | do ręki |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | inne |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Liczba komór | 1 |
| Szerokość | 24 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość podstawy | 10 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |