SASZETKA męska skórzana do ręki na dokumenty i pieniądze mała F202 czarna
Opis
Rewelacyjna i funkcjonalna męska saszetka na dokumenty lub gotówkę POLSKIEJ PRODUKCJI. Pomimo niskiej ceny, saszetka jest produktem wysokiej jakości. W całości została wykonana z miękkiej i pachnącej skóry naturalnej. Saszetka posiada dwie główne komory zamykane na suwak oraz wygodny pasek do noszenia w ręku. Z przodu saszetka posiada kieszeń zamykaną na dwie napy oraz jedną kieszonkę zamykaną na suwak. Z tyłu saszetka posiada kieszonkę zamykaną na suwak oraz nieduże kieszonki na drobiazgi.
Dane techniczne
| Kod producenta | G45 |
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Płeć | produkt męski |
| Rodzaj | do ręki |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrne |
| Liczba kieszeni | 4 |
| Liczba komór | 2 |
| Dodatkowe informacje | pojemna i praktyczna |
| Szerokość | 21 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość podstawy | 7 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |