SASZETKA męska skórzana do ręki na dokumenty i pieniądze duża E012 czarna
Opis
Funkcjonalna i solidna saszetka męska produkcji POLSKIEJ w kolorze CZARNYM. Wykonana została z wysokiej jakości skóry naturalnej. Saszetka jest w wersji XL, dzięki czemu jest bardzo praktyczna i pojemna. Saszetka posiada jedną dużą komorę zamykaną na suwak. Z przodu saszetki znajduje się kieszeń zamykana na suwak oraz dwie małe kieszonki zamykane na rzep. Z tyłu saszetki znajduje się kolejna praktyczna kieszeń zamykana na suwak. Saszetka posiada specjalny uchwyt do noszenia w ręku. Idealnie sprawdzi się do przewożenia dokumentów i gotówki.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Płeć | produkt męski |
| Rodzaj | do ręki |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrne |
| Liczba komór | 1 |
| Szerokość | 24 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość podstawy | 6 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |