SASZETKA męska skórzana do ręki na dokumenty i pieniądze mała E004 czarna
Opis
Rewelacyjna i funkcjonalna męska saszetka, wykonana z wysokiej jakości, polskiej skóry naturalnej. Pomimo niskiej ceny, saszetka jest produktem wysokiej jakości - w całości wykonana ze skóry naturalnej, solidnie wykończona. Każda z saszetek ma specjalny uchwyt do noszenia w ręku.
- Saszetka posiada jedną dużą komorę zasuwaną na suwak
- Z przodu są dwie kieszenie: jedna zasuwana, druga na rzep
- Z tyłu ma kolejną dużą, zasuwaną na suwak kieszeń
- Saszetka wykonana jest z eleganckiej, pachnącej skóry naturalnej
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Płeć | produkt męski |
| Rodzaj | do ręki |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | inne |
| Liczba kieszeni | 4 |
| Liczba komór | 1 |
| Szerokość | 21 cm |
| Wysokość | 14,5 cm |
| Szerokość podstawy | 5,5 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |