SASZETKA męska skórzana do ręki na dokumenty i pieniądze mała E003 czarna
Opis
Rewelacyjna i funkcjonalna męska saszetka, wykonana z wysokiej jakości, polskiej skóry naturalnej. Pomimo niskiej ceny, saszetka jest produktem wysokiej jakości - w całości wykonana ze skóry naturalnej, solidnie wykończona. Każda z saszetek ma specjalny uchwyt do noszenia w ręku.
Główne zalety:
- produkt polski
- praktyczna i solidna
- wykonana w całości ze skóry naturalnej
- saszetka dwukomorowa
- z przodu 3 kieszonki na suwak
- dodatkowy pasek do noszenia w ręku
Dane techniczne
| Kod producenta | G28 |
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Płeć | produkt męski |
| Rodzaj | do ręki |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | inne |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Liczba komór | 2 |
| Dodatkowe informacje | pojemna i praktyczna |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość podstawy | 8 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |