VERA PELLE torebka damska skórzana worek z frędzelkiem i paskiem V576 czarna
Opis
Torebka damska typu worek znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze CZARNYM z ozdobnym ZŁOTYM wzorem. Wyprodukowana została z najwyższej jakości włoskiej skóry naturalnej z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Posiada odpinaną rączkę do noszenia w ręku oraz odpinany i regulowany pasek, dzięki czemu można ją wygodnie nosić również na ramieniu i bez trudu dopasować do własnych preferencji. Torebka posiada okucia w kolorze srebrnym i dodatkowo ozdobny frędzelek. Torebka zamykana jest suwak a jednokomorowy środek wykończony jest podszewką. W środku na ściance bocznej znajduje się praktyczna kieszonka zamykana na suwak. Dno torebki zostało dodatkowo usztywnione, dzięki czemu podczas użytkowania będzie trzymała swój kształt. Torebka jest bardzo praktyczna, funkcjonalna i wygodna w codziennym użytkowaniu. Będzie pasowała do większości codziennych i wyjściowych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | duża (mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | worek |
| Wzór dominujący | kwiaty |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 135 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak |
| Dodatkowe informacje | usztywnione dno |
| Szerokość | 33 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Wysokość uchwytów | 16 cm |
| Szerokość podstawy | 13 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |