VERA PELLE torebka damska duża skórzana worek na ramię V511 kolory
Opis
Włoska skórzana torebka typu worek marki VERA PELLE ITALY dostępna w wielu modnych KOLORACH. Wykonana z wysoko gatunkowej, przyjemnie pachnącej skóry naturalnej. Torba posiada długie uchwyty, dzięki czemu można ją wygodnie nosić zarówno w ręku jak i na ramieniu. Dodatkowo można rączki ściągnąć, dzięki czemu w kilka chwil zmienimy ją w wygodny plecak do noszenia na plecach. Zamykana jest na suwak i posiada srebrne okucia, dzięki czemu będzie pasować do niemal każdej stylizacji. W środku wykończona jest podszewką oraz posiada zamykaną kieszonkę na suwak oraz dodatkową otwartą kieszonkę na telefon lub dokumenty. Jest bardzo pojemna i bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu. Będzie pasowała do niemal każdej codziennej stylizacji jak również świetnie sprawdzi się na wszelkich wycieczkach lub weekendowych podróżach.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | duża (mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | worek |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak + otwarta kieszonka na tel. i dokumenty |
| Dodatkowe informacje | ściągane rączki (można torbę zmienić w wygodny plecak) |
| Szerokość | 42 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Wysokość uchwytów | 25 cm |
| Szerokość podstawy | 9 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |