VERA PELLE torebka damska skórzana worek na ramię z paskiem V512 kolory
Opis
Włoska skórzana torebka typu worek marki VERA PELLE ITALY dostępna w wielu modnych KOLORACH. Wykonana jest bardzo starannie z najwyższej jakości, przyjemnie pachnącej i miłej w dotyku skóry naturalnej. Torba posiada długi uchwyt, dzięki czemu można ją wygodnie nosić w ręku. W zestawie posiada dodatkowo długi, odpinany i regulowany pasek, dzięki czemu można ją wygodnie nosić również na ramieniu i dopasować do własnych preferencji. Torebka zamykana jest na suwak i posiada złote okucia. Jednokomorowy środek wykończony jest podszewką oraz posiada zamykaną kieszonkę na suwak oraz dodatkowe dwie otwarte kieszonki na telefon lub dokumenty. Jest bardzo pojemna i będzie bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu. Będzie również pasowała do niemal każdej codziennej stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | worek |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | złoty |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 118 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak + dwie otwarte kieszonki na tel. i dokumenty |
| Szerokość | 35 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Wysokość uchwytów | 16 cm |
| Szerokość podstawy | 7 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |