BELTIMORE portfel damski skórzany mały lakierowany kroko z suwakiem P255 czarny
Opis
Luksusowy Portfel Damski Lakierowany A05 - z Ochroną RFID!
Ogień w Twojej torebce! Ten luksusowy, pojemny portfel damski w kolorze klasycznej czerni to idealne połączenie elegancji, doskonałej organizacji i nowoczesnego bezpieczeństwa. Model A05, wykonany z najwyższej jakości lakierowanej skóry naturalnej, sprawi, że będzie on przyciągającym wzrok dodatkiem na każdą okazję.
Dlaczego ten Portfel jest Wyjątkowy?
- Materiał Premium: Wykonany z lakierowanej skóry naturalnej – materiału trwałego, bardzo dobrego jakościowo i łatwego w utrzymaniu czystości.
- Bezpieczeństwo RFID: Posiada zabezpieczenie antykradzieżowe RFiD, chroniące Twoje karty zbliżeniowe przed nieautoryzowaną kradzieżą danych.
- Optymalny Kształt: Mimo małej wielkości (pozioma orientacja), jego przemyślana konstrukcja sprawia, że jest kompaktowy, ale bardzo pojemny.
Doskonała Organizacja Wnętrza:
Portfel ma kompaktowe wymiary, ale zmieści znacznie więcej niż się spodziewasz!
- 7 Przegród na Karty: Wiele miejsca na karty płatnicze, lojalnościowe i dokumenty.
- 1 Przegroda na Banknoty: Przestronna sekcja na gotówkę.
- 2 Komory na Monety: W tym jedną, którą można wykorzystać do przechowywania bilonu.
- Dodatkowe Miejsce: Z tyłu znajdziesz miejsce na zdjęcie bliskiej osoby lub dowód osobisty.
- Trwałe Zapięcia: Zamykany jest na solidny zatrzask oraz suwak.
Detale i Prezent:
- Oryginalność: W środku portfel ma oznaczenia świadczące o jego oryginalności i jakości.
- Gotowy Prezent: Portfel na prezent w zestawie ma oryginalne, eleganckie czarne pudełko z dodatkowym oznaczeniem RFiD.
- Kolor Okucia: Srebrny.
Dane techniczne
| Kod producenta | A05 |
| Materiał dominujący | skóra naturalna lakierowana |
| Płeć | damska |
| Typ | portfel |
| Orientacja | pozioma |
| Wielkość | mały |
| Styl | miejski/casual |
| Zamknięcie | zatrzask |
| Wzór | bez wzoru |
| Ilość przegródek na karty | 6-10 |
| Kolor okuć | srebrny |
| Kieszeń na monety | zapinana na suwak |
| Ochrona RFID | tak |
| Pudełko | tak |
| Dowód rejestracyjny | nie mieści |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 10,5 cm |
| Grubość | 3 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |