VERA PELLE torebka damska zamszowa worek na ramię V715 kolory
Opis
Torebka damska typu worek znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY dostępna w modnych KOLORACH. Uszyta została bardzo starannie z najwyższej jakości, miękkiej w dotyku i przyjemnie pachnącej, włoskiej zamszowej skóry naturalnej. Torebka posiada długą rączkę, dzięki czemu można ją wygodnie nosić w ręku lub na ramieniu. Torebka posiada okucia w kolorze złotym i zamykana jest na solidny suwak. Bez trudu pomieści sztywny format A4. W środku znajdziesz praktyczną kieszeń zamykaną na suwak a spód torebki został dodatkowo usztywniony. Torebka jest bardzo pojemna i będzie bardzo praktyczna w codziennym użytkowaniu.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna zamszowa |
| Wielkość | duża (mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | worek |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | złoty |
| Zapięcie | zamek |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | kieszonka zamykana na suwak |
| Dodatkowe informacje | usztywnione dno |
| Szerokość | 38 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Wysokość uchwytów | 29 cm |
| Szerokość podstawy | 13 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |