JULIA ROSSO portfel damski skórzany duży patchworkowy P133 kolorowy
5
Opis
Piękny i funkcjonalny portfel damski marki JULIA ROSSO. Portfel wyprodukowany został ze skóry naturalnej oraz zaprojektowany w stylu patchorkowym. Każdy z portfeli ma jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny wzór oraz układ kafelków i w związku z tym wysyłane są z losowo. Zamykany jest na zatrzask oraz dodatkowo w środku na funkcjonalny bigiel. Portfel posiada ochronę "RFID Secured" dzięki temu trzymane w nim karty płatnicze będą bezpieczne. Środek jest bardzo funkcjonalny i praktyczny. Znajdziesz w nim miejsca na bilon, zdjęcie, karty płatnicze oraz banknoty. Portfel ten będzie świetnym uzupełnieniem twojej stylizacji. Każdy z portfeli zapakowany jest w sztywne i eleganckie pudełko producenta dzięki, czemu idealnie sprawdzi się również jako wyjątkowy prezent dla najbliższej osoby.
Dane techniczne
| Kod producenta | 02-02 ROSSO |
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Płeć | damska |
| Typ | portfel |
| Orientacja | pozioma |
| Wielkość | duży |
| Styl | miejski/casual |
| Zamknięcie | zatrzask |
| Wzór | patchworkowy |
| Ilość przegródek na karty | 6-10 |
| Kolor okuć | srebrny |
| Kieszeń na monety | zapinana na bigiel |
| Ochrona RFID | tak |
| Pudełko | tak |
| Dowód rejestracyjny | mieści |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Grubość | 3,5 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |