VERA PELLE torebka damska skórzana worek na ramię z saszetką V254 z kwiatami
Opis
Torebka damska znanej i cenionej marki VERA PELLE ITALY w najmodniejszy wzór KWIATÓW. Wykonana została z najwyższej jakości włoskiej skóry naturalnej. Zapinana jest na magnesik. Posiada długą rączkę, dzięki czemu można ją wygodnie nosić na ramieniu.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | duża (mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | worek |
| Wzór dominujący | kwiaty |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | magnes |
| Nóżki ochronne | nie |
| Liczba komór | 1 |
| Dodatkowe informacje | dodatkowa saszetka zamykana na suwak |
| Szerokość | 43 cm |
| Wysokość z uchwytami | 58 cm |
| Wysokość bez uchwytów | 32 cm |
| Wysokość uchwytów | 26 cm |
| Szerokość podstawy | 16 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |