VERA PELLE torebka damska skórzana listonoszka z paskiem na ramię V723 jasna różowa
Opis
Torebka damska listonoszka znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze JASNEGO RÓŻU. Uszyta została z najwyższej jakości włoskiej skóry naturalnej z widoczną fakturą. Torebka posiada w zestawie długi i regulowany pasek do wygodnego noszenia na ramieniu. Dzięki regulacji bez trudu można ją dopasować do wzrostu i własnych preferencji. Torebka posiada srebrne okucia i zamykana jest na praktyczny suwak. Jednokomorowy środek wykończony został estetyczną podszewką. W środku dodatkowo znajduje się praktyczna kieszonka zamykana na suwak. Z przodu znajduje się pionowa kieszeń zamykana na suwak a z tyłu znajduje się kolejna praktyczna pozioma kieszeń zamykana na suwak. Torebka jest bardzo wygodna i praktyczna. Będzie świetnym dodatkiem do codziennych i wyjściowych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek |
| Długość paska | 120 cm |
| Cechy paska | regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Szerokość | 21 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość podstawy | 8 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |