VERA PELLE torebka damska skórzana listonoszka z klapą i szerokim paskiem na ramię V721 jasna zielona
Opis
Torebka damska listonoszka znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze JASNEJ ZIELENI. Uszyta została z najwyższej jakości grubej włoskiej skóry naturalnej z widoczną fakturą. Torebka posiada srebrne okucia i zamykana jest na praktyczną klapę na dwa magnesy. Torebka posiada w zestawie długi szeroki pasek o maksymalnej długości 120 cm. Pasek jest odpinany i regulowany, dzięki czemu można bez trudu dopasować go własnych preferencji. Dwukomorowy środek torebki wykończony został estetyczną podszewką. W środku znajduje się dodatkowo funkcjonalna przegroda zamykana na suwak. Z przodu torebki pod klapą znajduje się praktyczna otwarta kieszeń na drobiazgi. Torebka jest bardzo wygodna i praktyczna. Będzie świetnym dodatkiem do codziennych i wyjściowych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | magnes |
| Długość paska | 120 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany długi, szeroki pasek o maksymalnej długości 120 cm |
| Liczba komór | 2 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + przegroda na suwak |
| Dodatkowe informacje | z przodu pod klapą znajduje się otwarta kieszeń na drobiazgi |
| Szerokość | 21 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość podstawy | 6 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |