VERA PELLE plecak damski skórzany elegancki z ćwiekami V718 czarny
Opis
Elegancki skórzany plecak damski znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze CZARNYM. Uszyty został z należną starannością z najwyższej jakości, włoskiej skóry naturalnej z widoczną fakturą. Plecak posiada z tyłu dwie szelki do wygodnego noszenia go na plecach. Szelki są dodatkowo regulowane, dzięki czemu idealnie dopasujesz go do własnych preferencji. Plecak posiada dodatkowo na górze wygodny uchwyt do noszenia go w ręku. Okucia plecaka są w kolorze srebrnym a jego główna komora zapinana jest na solidny suwak. Środek wykończony jest estetyczną podszewką a przód ozdobiony został stylowymi ćwiekami. W środku dodatkowo znajduje się praktyczna kieszonka zamykana na suwak oraz otwarta kieszonka na telefon i dokumenty. Z boku znajduje się dodatkowa funkcjonalna kieszeń zamykana na suwak. Plecak jest bardzo elegancki, wygodny i jednocześnie praktyczny. Będzie świetnym dodatkiem do codziennych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | plecak |
| Wzór dominujący | ćwieki |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Cechy paska | regulowane szelki |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak + otwarta kieszonka na tel. i dokumenty |
| Dodatkowe informacje | z boku dodatkowa kieszonka na suwak |
| Szerokość | 34 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Wysokość uchwytów | 10 cm |
| Szerokość podstawy | 13 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |