VERA PELLE torebka damska zamszowa shopper duża z paskiem na ramię V711 ciemna bordowa
Opis
Duża torebka damska typu shopper znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze CIEMNEGO BORDO. Uszyta została bardzo starannie z najwyższej jakości, miękkiej w dotyku i przyjemnie pachnącej, włoskiej zamszowej skóry naturalnej. Torebka posiada skórzane rączki, dzięki czemu można ją wygodnie nosić w ręku. Posiada dodatkowo odpinany i regulowany pasek, dzięki czemu można ją nosić również na ramieniu i dopasować do własnych preferencji. Torebka posiada okucia w kolorze złotym i zamykana jest na solidny suwak. Dwukomorowy środek wykończony jest estetyczną podszewką. W środku znajdziesz dużą praktyczną przegrodę zamykaną na suwak, kieszonkę zamykaną na suwak oraz dwie otwarte kieszenie na telefon lub dokumenty. Spód torebki został dodatkowo usztywniony grubą skórą naturalną. Torebka jest bardzo pojemna i będzie wyjątkowo praktyczna w codziennym użytkowaniu.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna zamszowa |
| Wielkość | duża (mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | shopper |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | złoty |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 125 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 2 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + przegroda na suwak + kieszonka na suwak + dwie otwarte kieszonki na telefon lub dokumenty |
| Dodatkowe informacje | usztywnione dno |
| Szerokość | 45 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Wysokość uchwytów | 12 cm |
| Szerokość podstawy | 13 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |