VERA PELLE torebka damska skórzana kuferek z paskiem na ramię V710 brązowa
Opis
Torebka damska typu kuferek znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze KONIAKOWEGO BRĄZU. Uszyta została z najwyższej jakości, sztywnej i matowej włoskiej skóry naturalnej. Torebka posiada długą rączkę do noszenia w ręku oraz odpinany i regulowany długi pasek, dzięki czemu można ją wygodnie nosić również na ramieniu. Główna klapa torebki zamykana jest na otwierany od dołu zatrzask a środek zamykany jest na solidny suwak. Torebka posiada złote okucia a środek wykończony jest estetyczną podszewką. W środku dodatkowo znajduje się praktyczna kieszonka zamykana na suwak oraz dwie otwarte kiszonki na telefon lub dokumenty. Torebka jest bardzo elegancka i praktyczna. Będzie świetnym dodatkiem do codziennych i wyjściowych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | kuferek |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | złoty |
| Zapięcie | zamek + zatrzask |
| Nóżki ochronne | tak |
| Długość paska | 118 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak + dwie otwarte kieszonki na tel. lub dokumenty |
| Szerokość | 27 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Wysokość uchwytów | 8 cm |
| Szerokość podstawy | 14 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |