VERA PELLE torebka damska zamszowa listonoszka mała z paskiem na ramię V709 taupe
Opis
Torebka damska mała listonoszka znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY dostępna w kolorze TAUPE. Uszyta została z najwyższej jakości i przyjemnej w dotyku włoskiej zamszowej skóry naturalnej. Torebka posiada praktyczną rączkę do noszenia w ręku oraz długi, regulowany i odpinany pasek do wygodnego noszenia na ramieniu. Dzięki regulacji bez trudu można ją dopasować do wzrostu i własnych preferencji. Torebka posiada złote okucia i zamykana jest na suwak. Środek wykończony został estetyczną podszewką. Dodatkowo torebka posiada w środku praktyczną kieszonkę zamykaną na suwak. Mimo niewielkich rozmiarów jest bardzo wygodna i praktyczna. Będzie świetnym dodatkiem do codziennych i wyjściowych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna zamszowa |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | złoty |
| Zapięcie | zamek |
| Długość paska | 115 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka zamykana na suwak |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość podstawy | 6 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |