VERA PELLE torebka damska eko skórzana klasyczna kroko V673 ciemna bordowa
Opis
Torebka damska znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze CIEMNEGO BORDO. Wykonana została bardzo starannie ze skóry ekologicznej z wytłoczonym wzorem. Torebka posiada dwie wygodne rączki do noszenia w ręku. Torebka posiada srebrne okucia i zamykana jest na magnesik. Z przodu dodatkowo zamykana jest na ozdobną klamrę z magnesikiem. Dwukomorowy środek wykończony został estetyczną podszewką a w środku dodatkowo znajduje się przegroda zamykana na suwak. Spód torebki został dodatkowo usztywniony. Torebka ta będzie świetnym dodatkiem do codziennych i wizytowych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra ekologiczna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | klasyczna |
| Wzór dominujący | zwierzęcy |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | magnes |
| Liczba komór | 2 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + przegroda zamykana na suwak |
| Szerokość | 28 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Wysokość uchwytów | 22 cm |
| Szerokość podstawy | 10 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |