VEZZE torebka damska skórzana listonoszka kroko z klapą i paskiem na ramię V663 ciemna bordowa
Opis
Torebka damska listonoszka znanej i cenionej na rynku europejskim marki VEZZE w kolorze CIEMNEGO BORDO. Wyprodukowana została z najwyższej jakości skóry naturalnej z wytłoczonym wzorem. Przednia klapa zamykana jest na magnesik i wykonana została z przyjemnego w dotyku zamszu naturalnego. Na klapie znajduje się eleganckie logo marki oraz ozdobny przewlekany paseczek. Torebka posiada złote okucia oraz solidny, długi i regulowany pasek, dzięki czemu idealnie dopasujesz ją do swojego wzrostu i preferencji. Główna komora torebki zapinana jest na solidny suwak a środek wykończony jest estetyczną podszewką. Dodatkowo w środku znajduje się praktyczna kieszonka zamykana na suwak oraz nieduża otwarta kieszonka na telefon lub dokumenty. Dzięki wysokiej jakości wykonaniu będzie świetnym dodatkiem do codziennych i wyjściowych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | zwierzęcy |
| Kolor okuć | złoty |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 135 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka zamykana na suwak + kieszonka na telefon i dokumenty |
| Szerokość | 23 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość podstawy | 8 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |