VERA PELLE torebka damska skórzana listonoszka z klapą i paskiem na ramię V645 ciemna bordowa
Opis
Torebka damska listonoszka znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze CIEMNEGO BORDO. Uszyta została bardzo starannie z najwyższej jakości włoskiej skóry naturalnej z widoczną fakturą. Posiada w zestawie odpinany i regulowany pasek o maksymalnej długości 120 cm do wygodnego noszenia na ramieniu. Torebka posiada srebrne okucia i zamykana jest na praktyczną klapę z przewlekanym paseczkiem z ozdobnymi ćwiekami. Jednokomorowy środek zamykany jest dodatkowo na wygodny suwak i wykończony estetyczną podszewką. Dodatkowo w środku znajdziesz praktyczną kieszonkę zamykaną na suwak na telefon lub drobiazgi. Z tyłu torebki znajduje się kolejna praktyczna kieszeń zamykana na suwak. Torebka jest wygodna, praktyczna i dosyć sztywna dzięki czemu nawet bez wypełnienia ładnie prezentuje swój kształt. Będzie świetnym dodatkiem do codziennych i wyjściowych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | ćwieki |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 120 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak na telefon lub dokumenty |
| Dodatkowe informacje | z tyłu kieszonka zamykana na suwak |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość podstawy | 6 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |