Nowości
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
119,99 zł
VERA PELLE torebka damska skórzana listonoszka 3 komorowa kroko z paskiem na ramię V604 kolory
Opis
Włoska skórzana torebka listonoszka znanej i cenionej marki VERA PELLE ITALY dostępna w modnych KOLORACH. Wyprodukowana została bardzo starannie z dbałością o najmniejsze szczegóły z najwyższej jakości włoskiej skóry naturalnej z widoczną fakturą. Klapa torebki posiada dodatkowo wytłoczony wzór kroko. Torebka posiada okucia w kolorze srebrnym. Jest bardzo pojemna i praktyczna ponieważ posiada 3 niezależne komory. Przednia zamykana jest na magnesik a 2 pozostałe na suwak. Środek wykończony jest wysokiej jakości estetyczną podszewką. Dodatkowo w środku w głównej komorze znajduje się dodatkowa nieduża kieszonka zamykana na suwak. Idealnie się sprawdzi do oddzielenia telefonu lub dokumentów od pozostałej zawartości torebki. Do torebki dołączony jest długi, wykonany ze skóry pasek o maksymalnej długości 130 cm. Pasek oczywiście jest regulowany, dzięki czemu można torebkę idealnie dopasować do wzrostu i własnych preferencji. Torebka posiada usztywnione dno i z uwagi na grubą skórę, bardzo ładnie trzyma swój fason nawet bez jakiejkolwiek zawartości. Klasyczny wygląd listonoszki powoduje, ze będzie pasowała niemal do każdej codziennej i wizytowej stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | zwierzęcy |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 130 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 3 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka zamykana na suwak |
| Szerokość | 23 cm |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Szerokość podstawy | 9 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |