VERA PELLE torba męska skórzana listonoszka vintage z paskiem na ramię V590 czarna
Opis
Włoska skórzana torba męska typu listonoszka znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze CZARNYM. Wykonana została z wysoko gatunkowej, grubej i przyjemnie pachnącej włoskiej skóry naturalnej. Torba posiada długi i regulowany pasek, dzięki czemu można ją wygodnie nosić na ramieniu i dopasować do własnych preferencji. Posiada okucia w kolorze mosiężnym oraz zapinana jest na solidny suwak. Jednokomorowy środek wykończony jest podszewką. W środku na ściance bocznej znajduje się praktyczna kieszeń zamykana na suwak. Z przodu torebki znajduje się duża kieszeń zamykana na magnesik. Z tyłu znajduje się kolejna praktyczna kieszonka zamykana na suwak. Torba będzie świetnym dodatkiem do codziennych i wyjściowych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt męski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | mosiężny |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 130 cm |
| Cechy paska | regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak |
| Dodatkowe informacje | z przodu kieszonka na magnesik + z tyłu kieszonka na suwak |
| Szerokość | 21 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość podstawy | 3 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |