VERA PELLE torba męska skórzana sportowa duża z paskiem na ramię V589 czarna
Opis
Włoska skórzana sportowa duża torba męska znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze CZARNYM. Wykonana została z wysoko gatunkowej, grubej i przyjemnie pachnącej włoskiej skóry naturalnej. Torba posiada srebrne okucia oraz długie rączki, dzięki czemu można ją wygodnie nosić w ręku. Dodatkowo do torby dołączony został długi, odpinany i regulowany pasek, dzięki czemu można ją nosić również wygodnie na ramieniu i dopasować do własnych preferencji. Jednokomorowy środek zamykany jest na solidny suwak i wykończony estetyczną podszewką. Dodatkowo w środku znajduje się praktyczna duża kieszeń zamykana na suwak. Spód torby posiada nóżki ochronne. Torba będzie świetnym dodatkiem do codziennych, sportowych i podróżnych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | duża (mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt męski |
| Styl | miejski |
| Fason | sportowa |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | tak |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak |
| Szerokość | 46 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Wysokość uchwytów | 19 cm |
| Szerokość podstawy | 23 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |