VERA PELLE torebka damska skórzana listonoszka z paskiem na ramię V575 camel
Opis
Torebka damska listonoszka znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze CAMEL. Uszyta została z należytą starannością z najwyższej jakości gładkiej włoskiej skóry naturalnej. Torebka jest sztywna i posiada długi i regulowany pasek, dzięki czemu można ją wygodnie nosić na ramieniu i z łatwością dopasować do własnych preferencji. Posiada srebrne okucia i zamykana jest na praktyczny suwak. Jednokomorowy środek wykończony estetyczną podszewką. W środku na ściance bocznej znajduje się praktyczna kieszonka zamykana na suwak. Spód torebki jest dodatkowo usztywniony, dzięki czemu nawet z wypełnieniem świetnie utrzyma swój kształt. Z przodu torebki znajduje się dodatkowo otwarta kieszeń na drobiazgi a z tyłu znajduje się kolejna zamykana na suwak kieszonka. Torebka jest bardzo wygodna w użytkowaniu i niezwykle praktyczna. Będzie świetnym dodatkiem do codziennych i wyjściowych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 125 cm |
| Cechy paska | regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak |
| Dodatkowe informacje | z przodu otwarta kieszeń + z tyłu kieszonka na suwak |
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość podstawy | 7 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |