VERA PELLE torebka damska skórzana listonoszka z klapą i paskiem V574 beżowa
Opis
Torebka damska listonoszka znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze BEŻOWYM. Uszyta została z należytą starannością z najwyższej jakości i przyjemnej w dotyku włoskiej skóry naturalnej z widoczną fakturą. Torebka posiada długi, odpinany i regulowany pasek, dzięki czemu można ją wygodnie nosić na ramieniu i z łatwością dopasować do własnych preferencji. Posiada srebrne okucia i zamykana jest na praktyczną klapę na magnes. Jednokomorowy środek zamykany jest na solidny suwak i wykończony estetyczną podszewką. W środku na ściance bocznej znajduje się praktyczna kieszonka zamykana na suwak. Spód torebki jest dodatkowo ozdobiony suwakiem. Torebka jest bardzo wygodna w użytkowaniu i niezwykle praktyczna. Będzie świetnym dodatkiem do codziennych i wyjściowych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek + magnes |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 125 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak |
| Szerokość | 23 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość podstawy | 6 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |