VERA PELLE torebka damska zamszowa worek z paskiem na ramię i długim frędzlem V568 ciemna zielona
Opis
Włoska skórzana torebka damska typu worek znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze CIEMNEJ BUTELKOWEJ ZIELENI. Wykonana została bardzo starannie z wysokiej jakości włoskiej zamszowej skóry naturalnej. Torebka posiada wygodną rączkę do noszenia w ręku. Rączka ta jest odpinana i posiada regulowaną długość, dzięki czemu można torebkę nosić również wygodnie na ramieniu. Dodatkowo do torebki dołączony został długi i regulowany pasek o maksymalnej długości 130 cm, dzięki czemu można odpiąć główną rączkę i nosić torebkę na długim pasku jak listonoszkę. Torebka jest duża i pojemna, dzięki czemu bez trudu pomieści format A4. Po boku posiada ozdobny i odpinany długi frędzelek nadający jest styl boho. Torebka posiada okucia w kolorze srebrnym i zamykana jest na solidny suwak. Dwukomorowy środek wykończony jest podszewką. W środku znajduje się duża przegroda zamykana na suwak a na bocznej ściance znajduje się praktyczna kieszonka zamykana na suwak oraz dwie otwarte kieszonki na drobiazgi. Z tyłu torebki znajduje się kolejna praktyczna kieszeń zamykana na suwak. Torebka jest bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu a jej wygląda sprawia, że będzie pasowała do większości codziennych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna zamszowa |
| Wielkość | duża (mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | worek |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 130 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 2 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + przegroda zamykana na suwak + kieszonka na suwak + dwie otwarte kieszonki na telefon lub dokumenty |
| Dodatkowe informacje | z tyłu kieszonka zamykana na suwak |
| Szerokość | 40 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Wysokość uchwytów | 23 cm |
| Szerokość podstawy | 21 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |