VERA PELLE torebka damska skórzana klasyczna kroko z paskiem na ramię V560 taupe
Opis
Klasyczna sztywna torebka damska znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze TAUPE. Uszyta została bardzo starannie z najwyższej jakości skóry naturalnej z ozdobnymi tłoczeniami. Torebka posiada długie rączki, dzięki czemu możesz ją wygodnie nosić w ręku. Posiada dodatkowo w zestawie długi i regulowany pasek, dzięki czemu można ją nosić również wygodnie na ramieniu a dzięki regulacji dopasować do własnych preferencji. Torebka posiada srebrne okucia i zamykana jest na solidny suwak. Dwukomorowe wnętrze wykończone jest podszewką. W środku przedzielona jest przegrodą zamykaną na suwak. Dodatkowo w środku na ściance bocznej znajduje się kieszonka na suwak a z drugiej strony dwie praktyczne otwarte kieszonki na telefon lub dokumenty. Spód torebki jest dodatkowo usztywniony i posiada nóżki ochronne, chroniące ją przed zarysowaniami. Z przodu torebka posiada zdejmowany ozdobny breloczek z logo marki. Torebka jest bardzo pojemna i praktyczna. Będzie świetnym dodatkiem do każdej codziennej i wyjściowej stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | klasyczna |
| Wzór dominujący | zwierzęcy |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | tak |
| Długość paska | 115 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 2 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak + dwie otwarte kieszonki na telefon lub dokumenty |
| Szerokość | 32 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Wysokość uchwytów | 12 cm |
| Szerokość podstawy | 14 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |