VERA PELLE torebka damska skórzana listonoszka z szerokim paskiem na ramię V558 ciepła szara
Opis
Torebka damska listonoszka znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze CIEPŁYM SZARYM. Uszyta została z najwyższej jakości, grubej i pachnącej włoskiej skóry naturalnej. Torebka posiada szeroki, odpinany i regulowany długi pasek, dzięki czemu można ją wygodnie nosić na ramieniu i idealnie dostosować do własnych preferencji. Główna klapa torebki zamykana jest na magnesik a środek zamykany jest na solidny suwak. Listonoszka posiada srebrne okucia a jednokomorowy środek wykończony jest podszewką. W środku dodatkowo znajduje się praktyczna kieszonka zamykana na suwak na telefon lub dokumenty. Torebka jest bardzo wygodna i praktyczna. Będzie świetnym dodatkiem do codziennych i wyjściowych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek + magnes |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 140 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak na tel. lub dokumenty |
| Szerokość | 24 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość podstawy | 9 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |