GALLANTRY torebka damska listonoszka chlebak z paskiem na ramię V557 czarna
Opis
Torebka damska listonoszka znanej i cenionej na rynku europejskim marki GALLANTRY w kolorze CZARNYM. Uszyta została bardzo starannie z wysokogatunkowej skóry ekologicznej z widoczną fakturą. Listonoszka posiada długi i regulowany pasek do noszenia na ramieniu. Dzięki jego regulacji idealnie dopasujesz listonoszkę do własnych preferencji. Torebka posiada okucia w kolorze grafitowym a główna klapa zamykana jest na magnesik i posiada dwa ozdobne frędzelki. Klapa dodatkowo jest rozpinana na suwak, dzięki czemu może posłużyć jako dodatkowa kieszonka. Jednokomorowy środek zamykany jest na solidny suwak i wykończony podszewką. W środku znajduje się praktyczna kieszonka na suwak oraz dwie otwarte kieszonki na telefon lub dokumenty. Z tyłu znajduje się kolejna praktyczna kieszeń zamykana na suwak. Listonoszka jest bardzo praktyczna, wytrzymała i pojemna. Będzie świetnym dodatkiem do każdej codziennej stylizacji.
Dane techniczne
| Kod producenta | HJ-305 |
| Materiał dominujący | skóra ekologiczna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | grafitowy |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 128 cm |
| Cechy paska | regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak + dwie otwarte kieszonki na tel. i dokumenty |
| Dodatkowe informacje | ozdobne frędzelki + z tyłu kieszonka na suwak |
| Szerokość | 28 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość podstawy | 8 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |