VERA PELLE torebka damska skórzana listonoszka z klapą i paskiem na ramię V555 ciemna brązowa
Opis
Torebka damska listonoszka znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze CIEMNEGO CZEKOLADOWEGO BRĄZU. Uszyta została z najwyższej jakości i przyjemnie pachnącej włoskiej skóry naturalnej z widoczną fakturą. Torebka posiada w zestawie krótki i odpinany pasek, dzięki czemu można ją nosić w ręku. Dodatkowo posiada również długi, odpinany i regulowany pasek, dzięki czemu można ją wygodnie nosić również na ramieniu i idealnie dopasować do własnych preferencji. Główna klapa torebki zamykana jest na magnesik. Listonoszka posiada złote okucia a dwukomorowy środek wykończony jest podszewką. W środku dodatkowo znajduje się praktyczna kieszonka zamykana na suwak oraz dwie otwarte kieszonki na telefon lub dokumenty. Z tyłu torebki znajduje się kolejna praktyczna kieszeń zamykana na suwak. Torebka jest bardzo praktyczna i będzie świetnym dodatkiem do codziennych i eleganckich stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | złoty |
| Zapięcie | magnes |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 123 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 2 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak + dwie otwarte kieszonki na telefon lub dokumenty |
| Dodatkowe informacje | z tyłu kieszonka na suwak + krótki odpinany pasek do noszenia w ręku o długości 48 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość podstawy | 9 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |