VERA PELLE torebka damska skórzana listonoszka vintage duża z klapą i paskiem na ramię V554 brązowa
Opis
Duża torebka damska listonoszka w stylu vintage znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze KONIAKOWEGO BRĄZU. Uszyta została z najwyższej jakości, lekko połyskującej i przepięknie pachnącej włoskiej skóry naturalnej. Torebka posiada długi i regulowany pasek, dzięki czemu można ją wygodnie nosić na ramieniu i z łatwością dopasować do własnych preferencji. Torebka posiada mosiężne okucia i zamykana jest na praktyczną klapę na magnes. W środku znajdują się 3 niezależne komory z czego środkowa zamykana jest na suwak. Dodatkowo w jednej z komór na ściance bocznej znajduje się dodatkowa kieszeń zamykana na suwak. Z tyłu znajduje się kolejna praktyczna kieszeń zamykana na suwak. Torebka jest bardzo wygodna i praktyczna. Będzie świetnym dodatkiem do codziennych i wyjściowych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | mosiężny |
| Zapięcie | magnes |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 118 cm |
| Cechy paska | regulowany |
| Liczba komór | 3 |
| Cechy wnętrza | w środku kieszonka na suwak |
| Dodatkowe informacje | z tyłu kieszonka na suwak |
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość podstawy | 6,5 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |