VERA PELLE torebka damska zamszowa shopper kroko z paskiem na ramię V543 camel
Opis
Elegancka torebka damska typu shopper znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze CAMEL. Uszyta została bardzo starannie z najwyższej jakości włoskiej zamszowej skóry naturalnej z wytłoczonym wzorem. Posiada długie rączki, dzięki czemu można ją wygodnie nosić w ręku. Do torebki dołączony został również długi i regulowany pasek, dzięki czemu można ją wygodnie nosić również na ramieniu i dopasować do własnych preferencji. Torebka posiada okucia w kolorze złotym i zamykana jest na solidny suwak. Jednokomorowy środek wykończony jest podszewką. Dodatkowo w środku znajdziesz praktyczną kieszonkę zamykaną na suwak. Torebka jest bardzo pojemna i praktyczna a jej spód jest dodatkowo usztywniony. Będzie pasować do większości codziennych i eleganckich stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna zamszowa |
| Wielkość | duża (mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | shopper |
| Wzór dominujący | zwierzęcy |
| Kolor okuć | złoty |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 130 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak |
| Szerokość na górze | 34 cm |
| Szerokość na dole | 37 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Wysokość uchwytów | 15 cm |
| Szerokość podstawy | 11 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |