VERA PELLE torebka damska skórzana listonoszka z łańcuchem i paskiem na ramię V536 zielona
Opis
Torebka damska listonoszka znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze TRAWIASTEJ ZIELENI. Wykonana została bardzo starannie z najwyższej jakości włoskiej skóry naturalnej z widoczną fakturą. Torebka posiada odpinany łańcuszek do noszenia w ręku i dodatkowo długi, odpinany pasek, dzięki czemu możesz ją wygodnie nosić również na ramieniu. Torebka posiada okucia w kolorze złotym i zamykana jest na solidny suwak. Trzykomorowy środek wykończony jest podszewką. Klasyczna, stylowa a zarazem elegancka, sprawdzi się zarówno podczas oficjalnych, jak i codziennych wyjść.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | złoty |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 97 cm |
| Cechy paska | odpinany |
| Liczba komór | 3 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka |
| Dodatkowe informacje | odpinany łańcuszek do noszenia w ręku o długości 44 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość podstawy | 8 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |