VERA PELLE torebka damska skórzana shopper z długimi rączkami na ramię V527 ciemna zielona
Opis
Duża torebka damska typu shopper znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze CIEMNEJ BUTELKOWEJ ZIELENI. Uszyta została bardzo starannie z najwyższej jakości włoskiej skóry naturalnej z widoczną fakturą. Torebka posiada długie rączki, dzięki czemu można ją wygodnie nosić w ręku i na ramieniu. Torebka posiada okucia w kolorze srebrnym i zamykana jest na solidny suwak. Jednokomorowy środek wykończony jest podszewką. Dodatkowo w środku znajdziesz praktyczną kieszonkę zamykaną na suwak oraz otwartą małą kieszonkę na telefon lub dokumenty. Z przodu torebki znajduje się duża kieszeń zamykana na magnesik a z tyłu znajduje się kolejna duża kieszeń zamykana na suwak. Torebka jest bardzo pojemna i praktyczna. Będzie pasować do większości codziennych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | duża (mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | shopper |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak + kieszonka na telefon lub dokumenty |
| Dodatkowe informacje | z przodu kieszonka na magnesik + z tyłu kieszonka na suwak |
| Szerokość | 35 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Wysokość uchwytów | 26 cm |
| Szerokość podstawy | 11 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |