VERA PELLE torebka damska skórzana shopper duża z długimi rączkami na ramię V526 czarna
Opis
Duża torebka damska typu shopper znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze CZARNYM. Uszyta została bardzo starannie z najwyższej jakości włoskiej skóry naturalnej z widoczną fakturą. Torebka posiada długie rączki, dzięki czemu można ją wygodnie nosić w ręku i na ramieniu. Torebka posiada okucia w kolorze srebrnym i zamykana jest na magnesik. Jednokomorowy środek wykończony jest na surowo. Dodatkowo w środku znajdziesz dużą, praktyczną i odpinaną kosmetyczkę zamykaną na suwak. Spód torebki został dodatkowo usztywniony oraz torebka posiada z przodu ozdobny, zdejmowany breloczek. Torebka jest bardzo pojemna i praktyczna. Będzie pasować do większości codziennych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | duża (mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | shopper |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | magnes |
| Nóżki ochronne | nie |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | surowy środek + odpinana kosmetyczka zamykana na suwak |
| Dodatkowe informacje | z przodu zdejmowany brelok + usztywniane dno |
| Szerokość | 38 cm |
| Wysokość | 40 cm |
| Wysokość uchwytów | 23 cm |
| Szerokość podstawy | 10 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |