VERA PELLE torebka damska skórzana licowa listonoszka z paskiem na ramię V513 ciemna zielona
Opis
Torebka damska listonoszka znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze CIEMNEJ BUTELKOWEJ ZIELENI. Uszyta została z najwyższej jakości, licowej, pachnącej skóry naturalnej. Torebka posiada w zestawie długi, odpinany i regulowany pasek, dzięki czemu można ją wygodnie nosić na ramieniu i dopasować do własnych preferencji. Dodatkowo do torebki dołączony został również krótki i odpinany pasek, dzięki czemu można ją wygodnie nosić również w ręku. Torebka ma srebrne okucia oraz zapinana jest na solidny suwak. Po bokach torebki znajdują się dodatkowe funkcjonalne kieszonki zamykane na suwak. Jednokomorowy środek wykończony jest podszewką. W środku znajduje się praktyczna kieszonka zamykana na suwak oraz dodatkowa otwarta kieszonka na telefon lub dokumenty. Spód torebki jest dodatkowo usztywniony. Torebka jest bardzo praktyczna i będzie świetnym dodatkiem do codziennych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 140 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka zamykana na suwak + otwarta kieszonka na telefon lub dokumenty |
| Dodatkowe informacje | dodatkowy krótki i odpinany pasek o długości 52 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość podstawy | 13 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |