VERA PELLE torebka damska skórzana kuferek z paskiem na ramię V503 camel
Opis
Torebka damska typu kuferek znanej i cenionej na rynku europejskim marki VERA PELLE ITALY w kolorze CAMEL. Uszyta została z najwyższej jakości, sztywnej i matowej włoskiej skóry naturalnej. Torebka posiada długą rączkę do noszenia w ręku, którą opcjonalnie można odpiąć od torebki i nosić jak listonoszkę. Rączka ta jest dodatkowo regulowana po bokach dzięki czemu bez trudu ją wydłużysz lub skrócisz do najbardziej preferowanej długości. Dodatkowo do torebki dołączony został odpinany i regulowany długi pasek, dzięki czemu można ją wygodnie nosić na ramieniu. Główna klapa torebki zamykana jest na magnesik a środek zamykany jest na solidny suwak. Listonoszka posiada złote okucia a środek wykończony jest podszewką. W środku dodatkowo znajduje się praktyczna kieszonka zamykana na suwak na telefon lub dokumenty. Pod główną klapą, z przodu torebki znajduje się dodatkowa otwarta kieszeń na podręczne drobiazgi. Torebka jest bardzo elegancka i praktyczna. Będzie świetnym dodatkiem do codziennych i wizytowych stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | kuferek |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | złoty |
| Zapięcie | zamek + magnes |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 130 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kieszonka na suwak na tel. lub dokumenty |
| Dodatkowe informacje | z przodu pod główną klapą otwarta kieszonka na drobiazgi |
| Szerokość | 24 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Wysokość uchwytów | 14 cm |
| Szerokość podstawy | 9 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |