VERA PELLE torebka damska skórzana listonoszka pleciona z paskiem V470 oliwkowa
Opis
Wygodna i praktyczna torebka listonoszka znanej i cenionej marki VERA PELLE ITALY w kolorze OLIWKOWYM. Wykonana została bardzo starannie z najwyższej jakości włoskiej, przecieranej i delikatnie postarzanej skóry naturalnej, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Bardzo modny wzór plecionki i złote okucia nadają torebce oryginalnego i wyjątkowego wyglądu. Do listonoszki dołączony jest długi i regulowany pasek o maksymalnej długości 120 cm, dzięki czemu możesz nosić ją wygodnie na ramieniu. Torebka posiada dwie oddzielne komory zamykane na suwak. Środek wykończony jest wysokiej jakości podszewką, a na ściance bocznej znajdziesz praktyczną kieszonkę zamykaną na suwak. Listonoszka pomimo swoich rozmiarów jest bardzo pojemna i praktyczna. Bez problemu zmieścisz w niej portfel, telefon, kosmetyki czy inne przedmioty codziennego użytku. Uniwersalny wygląd sprawi że torebka idealnie sprawdzi się w codziennej jak i wizytowej stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | listonoszka |
| Wzór dominujący | inny |
| Kolor okuć | złoty |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 120 cm |
| Liczba komór | 2 |
| Cechy wnętrza | w środku podszewka + kiszonka zamykana na suwak |
| Szerokość | 21 cm |
| Wysokość | 14,5 cm |
| Szerokość podstawy | 8 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |