VERA PELLE torebka damska zamszowa shopper z frędzlami i saszetką V460 ciemna brązowa
Opis
Włoska skórzana torebka damska typu shopper/worek od VERA PELLE ITALY w kolorze CIEMNEGO CZEKOLADOWEGO BRĄZU. Wykonana została bardzo starannie z wysokiej jakości zamszowej skóry naturalnej. Torebka posiada wygodne uszy do noszenia w ręku a ich odpowiednia długość pozwala nosić ją również na ramieniu. Po bokach znajdują się długie i modne frędzle nadające jej niepowtarzalny styl boho. Środek zamykany jest na suwak oraz wykończony wysokiej jakości podszewką. Dodatkowo na ściance bocznej znajduje się praktyczna kieszonka zamykana na suwak. Torebka jest bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu a jej wygląda sprawia, że będzie pasowała do większości codziennych stylizacji.
UWAGA!!! Wyjątkowo kolor czekoladowy sprzedawany jest bez widocznej na zdjęciu saszetki i frędzelka. Pozostałe kolory posiadają w zestawie frędzelek i saszetkę.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | skóra naturalna zamszowa |
| Wielkość | duża (mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt damski |
| Styl | miejski |
| Fason | shopper |
| Wzór dominujący | frędzle |
| Kolor okuć | srebrny |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Liczba komór | 1 |
| Cechy wnętrza | środek wykończony podszewką + kieszonka zamykana na suwak |
| Szerokość | 43 cm |
| Wysokość z uchwytami | 54 cm |
| Wysokość bez uchwytów | 34 cm |
| Wysokość uchwytów | 20 cm |
| Szerokość podstawy | 18 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |