BELTIMORE torba męska teczka aktówka neseser z paskiem na ramię V459 kolory
Opis
Praktyczna i funkcjonalna torba, teczka męska marki BELTIMORE dostępna w modnych KOLORACH. Wyprodukowana została bardzo starannie z dbałością o najmniejsze szczegóły z wysokiej jakości tkaniny oraz wstawek ze skóry ekologicznej. Jest bardzo pojemna więc bez trudu zmieści sztywny format A4 a nawet dużego laptopa lub tablet. Główna klapa torby zamykana jest na dwie odpinane klamry. Bezpośrednio pod klapą, z przodu znajdują się dwie nieduże kieszonki na drobiazgi. W środku torby znajdują się 3 oddzielne, pojemne komory z czego jedna zamykana na suwak. W głównej komorze znajdziesz kieszonkę na telefon, karty płatnicze oraz specjalne uchwyty na pióra i długopisy, dzięki czemu bez trudu utrzymasz w niej ład i porządek. Z tyłu znajdziesz dodatkową, dużą kieszonkę zamykaną na suwak. Torbę można nosić w ręku dzięki zamocowanemu, solidnemu uchwytowi. Do zestawu dołączony jest również długi, regulowany i odpinany pasek o maksymalnej długości 140cm, dzięki czemu torbę możesz nosić również wygodnie na ramieniu. Spód torby chronią metalowe nóżki. Idealnie sprawdzi się do pracy i wyjścia służbowe a niespotykany wygląd podkreśli Twój indywidualny styl, charakter i klasę.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | tkanina |
| Płeć | unisex |
| Wielkość | duża (mieszcząca A4) |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Zapięcie | zatrzask |
| Kolor okuć | srebrny |
| Długość paska | 140 cm |
| Cechy paska | odpinany i regulowany |
| Liczba komór | 3 |
| Cechy wnętrza | w środku kieszonka na telefon, karty płatnicze oraz długopisy i pióra |
| Dodatkowe informacje | z przodu dwie kieszonki na drobiazgi + z tyłu dodatkowa kieszonka zamykana na suwak |
| Szerokość | 42 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Głębokość | 18 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |