TORBA męska saszetka na ramie wygodna V451 ciemna jeansowa
Opis
Wygodna i praktyczna torba męska POLSKIEJ PRODUKCJI w kolorze CIEMNEGO JEANSU. Wykonana została bardzo estetycznie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wnętrze jest jednokomorowe i zamykane na solidny suwak. Z przodu saszetki znajduje się dodatkowa zamykana kieszonka. Posiada długi regulowany pasek o długości 148 cm, dzięki czemu wygodnie można ją nosić na ramieniu lub przez ramię. Będzie świetnym dodatkiem do niemal każdej męskiej stylizacji.
Dane techniczne
| Materiał dominujący | tkanina |
| Wielkość | mała (nie mieszcząca A4) |
| Płeć | produkt męski |
| Styl | miejski |
| Fason | na ramię |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Kolor okuć | inny |
| Zapięcie | zamek |
| Nóżki ochronne | nie |
| Długość paska | 148 cm |
| Cechy paska | regulowany |
| Liczba komór | 1 |
| Dodatkowe informacje | z przodu dodatkowa kieszonka zamykana na suwak |
| Szerokość | 17 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Szerokość podstawy | 6 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |